Українсько-Польський круглий стіл

Українсько-Польський круглий стіл27 червня 2013 року у Львові на базі Львівської обласної організації Профспілки відбулася зустріч членів президії Профспілки працівників освіти і науки України з членами президії Профспілки польських вчителів. Під час засідання круглого столу «Діяльність профспілок в умовах економічної кризи» з інформаціями виступили Голова Профспілки працівників освіти і науки України Г.Ф.Труханов та Голова Профспілки польських вчителів Славомір Броняж. Відбувся обмін думками щодо шляхів і напрямів діяльності профспілок в умовах економічної кризи, необхідності подальшої співпраці організаційних ланок профспілок всіх рівнів.

В ході візиту президії Профспілки польських вчителів відбулася зустріч із Директором департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської обласної адміністрації М.Г.Брегіним та Головою Об’єднання профспілок Львівщини Р.М. Дацьком.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки УкраїниУкраїнсько-Польський круглий стіл    Українсько-Польський круглий стіл

Українсько-Польський круглий стіл    Українсько-Польський круглий стіл

Схожі публікації


Догори