Президія ФПУ: основні профспілкові питання

Президія ФПУ: основні профспілкові питанняГоловним питанням порядку денного засідання Президії Федерації профспілок України, що стала поточна ситуація та дії ФПУ на сучасному етапі.

Учасники засідання підкреслювали, що в цих умовах потрібна Національна платформа соціального партнерства, яка має базуватися на відмові від політики дешевої робочої сили шляхом адекватного розподілу результатів праці між власником, державою і працівником, взаємозв’язку економічного і соціального результатів.

Соціальний діалог в Україні виявився неспроможним врегулювати конфліктні питання чи визначити зрозумілу суспільству дорожню карту послідовності та етапності дій на їх розв’язання, а відтак потребує докорінного вдосконалення.

Президія ФПУ доручила робочій групі, яка готувала проект постанови з цього питання, допрацювати документ із врахуванням пропозицій всеукраїнських галузевих профорганізацій та регіональних об’єднань профспілок.

У обговоренні документу Голова Профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов запропонував внести доповнення до постанови президії «Про поточну ситуацію та дії ФПУ на сучасному етапі». Зокрема, питання необхідності підготовки проекту змін до Державного бюджету України на 2014 рік щодо посадового окладу працівника I тарифного розряду ЄТС не нижче 923 гривень та подальшого його підвищення до розміру мінімальної заробітної плати з метою забезпечення виконання зобов’язань за Генеральною угодою. А також – фінансове забезпечення виплати у повному обсязі заробітної плати працівникам установ, закладів та організацій бюджетної сфери.

Президія визначила дату проведення Ради ФПУ – 27 лютого 2014 року.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
0
30 січня 2014
1 677

Схожі публікації


Догори