Сьогодні – Міжнародний день боротьби з бідністю

Сьогодні у всьому світі відзначається Міжнародний день боротьби з бідністю. Метою проведення цього Дня є підвищення обізнаності про необхідність боротьби за ліквідацію злиднів та бідності у всіх країнах.

Своєю резолюцією, прийнятою 22 грудня 1992 року, Генеральна Асамблея ООН оголосила 17 жовтня Міжнародним днем людей боротьби за ліквідацію злиднів і закликала всі держави присвячувати цей День проведення та пропаганді, в залежності від специфіки країни, конкретних заходів, пов'язаних з ліквідацією злиднів і бідності.

Тема 2016 року: «Від приниження та ізоляції до участі в житті суспільства: ліквідація всіх форм бідності».

Для реалізації проголошеної ООН мети ліквідації всіх форм бідності, яка є Метою в цілях сталого розвитку, необхідно враховувати ряд взаємопов'язаних факторів, що впливають на долі людей, що живуть в умовах крайньої бідності.

Це означає, що злидні – це не просто низькі доходи або відсутність доступу до продуктів харчування, житла або до будь-яких благ. Це і відсутність доступу др. Освіти, культури, соціальних благ. Тому ця проблема вимагає системного багатопланового підходу.

Тема Дня цього року, обрана на основі консультацій з активістами, представниками громадянського суспільства та неурядових організацій, вказує на необхідність визнати, що люди, які живуть у злиднях, крім усього іншого страждають від того, що відчувають себе приниженими і непотрібними суспільству.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
0
17 жовтня 2016
1 973

Схожі публікації


Догори