Гая Райдера обрано на новий строк генеральним директором МОП

Адміністративна рада Міжнародної організації праці переобрала Гая Райдера генеральним директором МОП. І від 1 жовтня 2017 року офіційно розпочнеться його новий п'ятирічний термін на цій посад.

Голосування відбувалося у штаб-квартирі МОП (м. Женева). Гай Райдер був єдиним кандидатом на посаду генерального директора. За нього віддали свої голоси 54 з 56 членів Адміністративної ради.

«Я дякую членам Адміністративної ради за те, що й надалі довіряють мені. Мій другий термін розпочинається в той час, коли світ праці переживає безпрецедентні і трансформаційні зміни. Цінністю, яка допоможе нам справитися з цими змінами, є наша унікальна тристороння структура: представники урядів, організацій роботодавців і працівників відіграватимуть ключову роль у формуванні майбутнього праці і утвердженні соціальної справедливості як наріжного каменю у прийнятті рішень на міжнародному рівні», – наголосив Гай Райдер після свого переобрання на пост Генерального директора МОП.

Генеральний директор МОП попередив, що масштабне ігнорування соціальної справедливості – це загроза стабільності та миру в суспільстві.

Очільник МОП Гай Райдер закликав членів організації зробити її лідером в реалізації Порядку денного ООН в сфері стійкого розвитку шляхом забезпечення гідної праці.


Довідково

Гай Райдер – десятий Генеральний директор МОП. Він має 35 років досвіду роботи у сфері праці й більшість часу працював на міжнародному рівні. Свою кар'єру Гай Райдер розпочинав в Лондоні у міжнародному відділі керівного органу англійського профспілкового руху – Британському конгресі тред-юніонів. Із 1998 році він працював у МОП на різних посадах. У 2012 році його вперше обрано генеральним директором МОП.


Міжнародний відділ ЦК Профспілки 
Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори