Національний форум «Безпека праці в Україні»

23 травня 2018 року у Києві відбувся Національний форум «Безпека праці в Україні: необхідність якісних змін для кращого захисту життя та здоров’я працівників. Через 100-річчя профспілкового досвіду – до європейських стандартів захисту». Форум був приурочений 100-річчю від дня утворення технічної інспекції праці профспілок.

У заході взяли участь керівництво Федерації профспілок України, представники від всеукраїнських галузевих профспілок, представники від Уряду, Мінсоцполітики, Держпраці, Фонду соціального страхування України, Представництва МОП в Україні інших установ та організацій, що опікуються проблемами охорони праці і здоров’я, технічні інспектори праці, ветерани технічної інспекції праці, соціальні партнери, ЗМІ.

Після урочистого відкриття та вітальних слів програмою заходу була запланована  панельна дискусія «Історія, сучасність і майбутнє інспекції праці та охорони праці в Україні» та виступи фахівців про роль профспілок у захисті життя та здоров’я працівників та їх прав на охорону праці, ознайомлення з досвідом ветеранів технічної інспекції праці профспілок щодо захисту прав працівників у сфері безпеки праці, обговорення питання щодо проблем медицини праці, сучасної моделі державної інспекції праці в Україні.

Технічна інспекція праці профспілок пройшла непростий шлях становлення і розвитку. На всіх етапах своєї історії вона завжди стояла на сторожі збереження найдорожчого – життя та здоров’я людини праці.

Учасники заходу висловили сподівання, що технічні інспектори праці профспілок й надалі наполегливо працюватимуть над реалізацією поставлених завдань задля досягнення головної мети – захисту життя і здоров’я працівників, розбудови захищеного і здорового покоління!

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори