Перший урок у школах має бути присвячений заходам захисту від COVID-19

Президент України висловив переконання, що цьогорічний перший урок має бути присвячений протидії поширенню коронавірусу та заходам захисту й безпеки.

«Ми сьогодні розмовляли з Прем’єр-міністром і хочемо запропонувати, щоб цього року перший урок був присвячений заходам проти COVID-19. Щоб діти розуміли, як берегтися», – зазначив Глава держави під час робочого візиту до школи в селі Садовому, що на Херсонщині.

Президент також вважає, що скорочення малокомплектних шкіл не завжди доцільне, і наголошує, що уряд має запропонувати можливі шляхи вирішення цього питання.

Володимир Зеленський пообіцяв колективу закладу, що доручить в. о. міністра опрацювати питання невеликих шкіл і їхнього функціонування. Водночас він поцікавився, що робити в ситуації, коли кількість учнів не більша або дорівнює кількості вчителів.

Педагоги погодилися з тим, що в таких ситуаціях необхідно знаходити рішення, але наголосили: підхід має бути індивідуальним у кожному випадку й насамперед враховувати інтереси дітей, адже є населені пункти, з яких добиратися до освітніх закладів у сусідніх селах складно.

На день раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час зустрічі з представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, що була присвячена питанням просвітницької роботи для запобігання поширенню епідемії, також розповів про ініціативу проведення перших уроків у школі у просвітницькому форматі щодо COVID-19.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори