В основі роботи – єдність та відповідальність

В основі роботи – єдність та відповідальність15-16 грудня заступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України Любов Гарбаренко взяла участь у роботі засідання ради Тернопільської обласної організації Профспілки та семінару голів виборних профорганів обкому.

Обидва заходи відбувалися під девізом – «Ніхто не може змінити життя на краще, крім нас самих»! І з налаштуванням на ефективну роботу та реальний результат голова Тернопільського обкому Олег Равлик дав старт дводенному «профспілковому марафону».

На порядок денний засідання ради було винесено актуальні питання співпраці органів управління освітою та обласної організації Профспілки щодо захисту прав та інтересів працівників, гарантованих чинним законодавством України. Важливим пунктом обговорення стало прийняття до складу Тернопільського обкому нової первинки – Чортківського вищого професійного училища. Також рада обговорила хід виконанням Основних напрямів діяльності Тернопільської обласної організації Профспілки на 2011-2015 роки та затвердила план роботи на наступний рік.

Приємним моментом засідання було нагородження кращих профспілкових організацій та їх лідерів, які отримали з рук Любові Андріївни високі профспілкові нагороди ФПУ та ЦК Профспілки.

Програма семінару охопила широке коло питань організаційної роботи: документаційне забезпечення, формування позитивного іміджу профспілок, психологічні спекти управління профорганізаціями. Заступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України Любов Гарбаренко, виступаючи перед трудовим колективом, окреслила реалізацію Закону України «Про професійні спілки» в дотриманні статутних норм з організаційного зміцнення Профспілки. На завершення вона наголосила, що організаційна робота – фундамент єдності та ефективної діяльності Профспілки освітян.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення ЦК Профспілки


В основі роботи – єдність та відповідальністьВ основі роботи – єдність та відповідальність
0
19 грудня 2011
2 646

Схожі публікації


Догори