Американська федерація вчителів підтримує освітян України

З 15 травня 2022 року у Берліні перебуває з візитом Американська федерація вчителів AFT на чолі з Президенткою Ренді Вейнгартен. Мета візиту навчальна – ознайомитися із освітою країни, новаціями та технологіями. А також обговорити питання вимушених переселенців за кордон, які тікають від війни в Україні.

У рамках цієї навчальної місії відбулася зустріч президентки AFT Ренді Вейнгартен із заступницею Голови Профспілки працівників освіти і науки України Ольгою Чабанюк. До розмови приєдналися також кілька віце-президентів AFT.

Заступниця Голови Профспілки Ольга Чабанюк поінформувала колег про стан справ у освіті на третій місяць повномасштабного вторгнення рф в Україну, про агресію та терор, який відчувають на собі освітяни в окупації, про те, як працюють освітяни в тилу і чим їм допомагає профспілка.

За її словами, український дух – міцний, адже один у полі не воїн, але коли працюють усі разом, об’єднані однією метою – ми сила. І з цією силою ми рухаємося до перемоги!

«Солдати в Україні тримають лінії фронтів, а освітяни – воюють за освічену націю, яка знає свою історію і матиме гідне майбутнє, незважаючи ні на що», – підкреслила Ольга Чабанюк у розмові з американськими колегами.

Президентка AFT Ренді Вейнгартен розповіла, що громадськість США підтримує Україну, і як власне освітяни, і Американська федерація вчителів солідарна із українською профспілковою родиною.

На завершення зустрічі заступниця Голови Профспілки освітян підкреслила, що їх підтримка є дуже важливою для усього українського народу і просила продовжувати її та посилювати, адже українці платять дуже високу ціну за європейські цінності, свободу та незалежність.

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори