Угода про співробітництво між Тернопільською обласною радою Профспілки та Сілезьким округом (Польща)

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРОФСПІЛКИ


46008, м. Тернопіль, вул. Танцорова, 51, к. 514 тел.52-40-09, 52-61-37, факс - 25-28-74
16.03.2007 № 38

Голові профспілки працівників освіти і науки України п. Сачкову Л.С.

Інформуємо, що в рамках Угоди про співпрацю між профспілкою працівників освіти і науки України та Спілкою вчителів Польщі Радою Тернопільської обласної організації профспілки укладено договір про співробітництво з правлінням Сілезького округу СВП в Катовіцах у жовтні 2003 року.
Для вивчення досвіду роботи сторін, знайомства з освітніми технологіями та історією профспілкового руху здійснено чотири рази двосторонні візити освітянсько-профспілкових делегацій.

Станом на 01.03.2007 року співпрацю з крайового рівня трансформовано на районний та первинний рівні. Вже укладено угоди про співпрацю між Бучацькою райпрофорганізацією та відділом СВП у м. Рибник, Зборівською райпрофорганізацією та відділом СВП у м. Сосновець, Кременецькою райпрофорганізацією та відділом СВП у м. Глівіце.

Проте найкращою є співпраця між Заліщицькою райрадою профспілки та відділом СВП у м. Цешині. В результаті плідних намагань сторін три заклади освіти Заліщицького району мають домовленості про співпрацю і конкретно реалізовують їх з колегами шкіл Цешинського округу. Погоджено план спільних дій щодо співпраці освітянсько-профспілкових структур Тернопільського ВПУ № 4 та Заліщицької спеціальної школи-інтернат із відповідними закладами освіти Сілезького округу.

В рамках цієї угоди два роки поспіль здійснюють обмінні творчі візити дитячі мистецькі колективи, а саме: зразковий художній фольклорний гурт "Колодіївські забави" (с. Колодіївка Підволочиського р-ну) та фольклорний гурт "Танцююча громада" центру позашкільної роботи (м Рибник). Цим візитам особливо сприяють батьківська громадськість, органи управління освітою, профспілкові органи, підприємці та бізнесмени.
Є домовленість сторін про проведення цьогоріч спільних семінарів-практикумів з професійної підготовки та управлінської діяльності, участі у міжнародній конференції по вшануванню жертв голокосту та концтаборів.

Голова Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки Є. В. Юрківський

Схожі публікації


Догори