Освітяни Канівщини вшанували пам’ять Г.М. Шапран

Освітяни Канівщини вшанували пам’ять Г.М. ШапранУ листопаді минулого року на засіданні президії Канівської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, яка об’єднує в своїх лавах спілчан Канева та Канівського району, було прийнято рішення «Про проведення VІ Спартакіади працівників освіти, присвяченій пам’яті Галини Михайлівни Шапран, голови Канівської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України».

Відповідно до положення у відділах освіти підготували відповідні накази щодо проведення спартакіади. Члени президії міськкому Профспілки, відповідальні за спортивну, культурно-масову роботу готувалися до цього відповідального дня у профспілковому житті освітян міста та району: зібрати на змагання якнайбільше команд, переможцям кожного виду спорту підготувати пам’ятні подарунки, організувати роботу у цей день так, щоб жоден учасник не пошкодував, що завітав на цей захід.

Швидко промайнув час. Канівчани зустріли Новий рік, відсвяткували Різдво…

А ось і січень 2012 року. Спортивний зал Канівської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи №1 імені Тараса Шевченка. На святкову лінійку вишикувались більше ста учасників змагань, сім прекрасних освітянських команд: 5 від міських шкіл, команда дитячої спортивної школи (позашкілля) і команда Бобрицького НВК (Канівського району). Кожна команда на чолі зі своїм головою первинної профспілкової організації підготувалися до свого представлення (відповідна форма, емблема, девіз, речівка, пісня). Після представлення команд головний суддя спартакіади Кривіцький Г. М. (вчитель фізичної культури ЗОШ №1) здав рапорт голові міськкому Профспілки працівників освіти і науки України І. П. Попенку, який привітав всіх присутніх з новорічними святами, побажав міцного здоров’я, сімейного благополуччя і найвищих перемог у всіх видах спорту, запланованих для проведення Спартакіади і наголосив на тому, що ця Спартакіада присвячується вшануванню пам’яті Галини Михайлівни Шапран, голови Канівської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, яка започаткувала цей вид спортивно-масової роботи декілька років тому та жінки, про яку залишились тільки слова вдячності і поваги у всіх, хто її знав. Потім до слова запросили заступника голови райдержадміністрації з питань освіти Л. О. Некрасу. Лариса Олександрівна подякувала всім командам, що взяли участь у заході, підтримала ініціативу організаторів. З вітальними словами до всіх присутніх звернулася головний спеціаліст відділу освіти Канівського міськвиконкому з питань виховної Н.В. Внукова. Також у офіційному відкритті спартакіади взяли участь заввідділом освіти Канівської райдержадміністрації Н. В. Чуприна, спеціаліст міськво Н.П. Муляр, представники відділів сім’ї, молоді та спорту Ж.В. Юрженко, Ю.В. Галушка (райдержадміністрації) та О.В. Семенченко (міськвиконкому). Своїми спортивними танцями учасників змагань розважили вихованці спортивного клубу «Івазар». Гучними оплесками дякували освітяни юним спортивним танцівницям, а голова Профспілки підніс дівчаткам у подарунок солодощі.

Опісля офіційної частини розпочалися власне справжні змагання. Учасники спартакіади показували свої вміння з різних видів спорту: стрільби з пневматичної гвинтівки, дартсу, баскетболу, армреслінгу, шашок, настільного тенісу. На завершення змагань провели комбіновану естафету. Кожний учасник змагань старався показати якнайкращі результати. Спілкувалися, посміхалися, підтримували один одного. І хоча учасники змагань були різні за віком: наймолодшому трішки більше двадцяти, а найстаршому – за сімдесят, всі відчували себе бадьорими, молодими, повними сил і наснаги.
І знову урочиста лінійка, на якій оголошувались результати змагань, переможців нагороджували грамотами та вручали призи. Про відповідальну підготовку до спартакіади показали результати: Олексій Кузнєцов (ЗОШ №4), Віктор Трухан (Бобрицький НВК), Юрій Паньковецький (ДЮСШ), Ірина Прудченко (ЗОШ №1) вибороли по декілька призових місць з різних видів змагань. Слова вдячності разом з призами отримали Сергій та Ольга Шокур, які активно пропагують сімейний спорт. Не обійшлося і без призів глядацьких симпатій. Судді одноголосно прийняли рішення про висловлення подяки і нагородження призами найповажніших учасників змагань: Василя Петровича і Катерини Петрівни Крячок (Бобрицький НВК), Катерина Петрівна – голова ради ветеранів школи, Ольги Миколаївни Крижанівської (ЗОШ №6) та Ольги Григорівни Захарченко (ЗОШ №1), Ольга Григорівна - голова ради ветеранів міста Канева. Ці працівники освіти, не дивлячись на свій вік, не пропустили жодного виду змагань у спартакіаді, а з деяких ще й вибороли призові місця. За підсумками спартакіади більше 50 учасників змагань були нагороджені грамотами і отримали призи, як в індивідуальному заліку, так і в командному.

Але це ще не все. Залишилось найголовніше: на святково прикрашеному столі залишились три кубки, три грамоти і три призи для команд-переможців. У залі настала тиша. Головний суддя оголошує результати: за підсумками результатів змагань ІІІ місце у спартакіаді працівників освіти, присвяченій пам’яті Шапран Галини Михайлівни виборола команда «Бобрики» Бобрицького НВК (Канівський район); ІІ призове місце (відповідний кубок, грамоту і приз) отримує команда «Лідер» (ЗОШ №3) разом зі своїм директором Русланом Азадовичем Чалабієвим, до речі, єдиний директор, який протягом всього спортивного дня був активним учасником змагань. І основний кубок, грамоту за перше призове місце та головний приз отримала команда «Вікторія» (ЗОШ №1) на чолі з капітаном команди Захарченко О. Г.

Щирі слова вдячності всім учасникам змагань і зокрема головам первинних профспілкових організацій: Порожній О.П. (ЗОШ №1), Горяній О.Г. (гімназія ім. І. Франка), Нікітенко Л. І. (ЗОШ №3), Волинець М. А. (ЗОШ №4), Скрипці О.В. (ДЮСШ), члену президії міськкому Профспілки, голові комісії зі спортивно-масової роботи Холодовій Л.М. (голові профкому ЗОШ №6), члену президії міськкому Профспілки, голові житлово-побутової комісії Бажан Л. М. (голові профкому Бобрицького НВК). Саме на цих людях лежала відповідальність за участь своїх команд у Спартакіаді.

Та не була б наша Спартакіада такою прекрасною, якби не призи, які отримували учасники змагань. Від всіх учасників Спартакіади, гостей і присутніх президія Канівської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України дякує адміністрації ТОВ «Ергопак» , профкому ПрАТ Миронівська птахофабрика, депутатам Канівської міської ради Коржову В. Л., Малінському В.О., Коляді О.М., Майстренку М.Г., заступнику міського голови з питань освіти Чиж В.М., та приватним підприємцям Корнєєву О.В., Радченко С.М., Крутогуз Н.П., Зубко А.П., Калашник Ю.В., Куклі А.В., Кочеровському Ю., Олегу та Олені Москальовим.

І. П. Попенко,
Голова Канівської організації ПрофспілкиОсвітяни Канівщини вшанували пам’ять Г.М. ШапранОсвітяни Канівщини вшанували пам’ять Г.М. Шапран

Освітяни Канівщини вшанували пам’ять Г.М. ШапранОсвітяни Канівщини вшанували пам’ять Г.М. Шапран

Схожі публікації


Догори