«Політехнік-2» – оздоровниця унікальна

Щороку, на щастя й у час війни, можемо традиційно розповісти про навчально-оздоровчий табір університету Львівської політехніки «Політехнік-2» у карпатському Славську, що на Львівщині. Не буду остерігатися пафосу, бо він абсолютно оправданий, якби так усі, принаймні більшість, ставилися до своїх трудових обов’язків, як директор цієї оздоровниці Володимир Петрович Білодід, то Україна в усьому було б переможною.

Втім, це не лише окрема думка. Після недавнього недільного концерту в таборі для батьків дітей (зараз у другу зміну тут відпочиває більшість дітей залізничників, діти зі Львова і Києва), голова профкому другої дистанції сигналізації і зв’язку залізничної станції Львів Андрій Миколайович Супрунович підійшов до Володимира Петровича з подякою:

«Ми щороку відправляємо на відпочинок дітей у різні оздоровниці, на море, в гори, в курортні міста, але ваша база  найкраща...», – сказав Андрій Супрунович.

Подяка буде скерована й ректоратові університету. Є за що, адже окрім того, що на понад 6 гектарах райської природи і продуманого ландшафтного дизайну, діють різні спортивні майданчики – футбольне, баскетбольне, волейбольні поля, діти зайняті екскурсіями в гори, історичними місцями краю, конкурсами, походами. 

Натхненником козацьких забав є голова профкому працівників «Львівської політехніки» Роман Степанович Колодій. В оздоровниці прекрасно обладнаний медичний кабінет, де працює лікар-терапевт, реабілітолог, фізіотерапевт, реаніматолог Олег Борисович Кобилянський. Так, він є прикладом того, який саме фахівець має працювати  в дитячій оздоровниці у час воєнного стану. 

Кадри справді вирішують все, наголошує колишній військовий, креативний директор оздоровчого табору Володимир Білодід. Вимикають світло, а в оздоровниці має чітко працювати ідальня, холодильні установки, подача води, постачання продуктів, – і цим опікується, чітко забезпечує необхідний алгоритм заступник директора, не випадково називають його комендантом, Василь Лук’янович Мичко.

Адміністратор табору Оксана Василівна Матіїв реально, змістовно й насичено планує зміст роботи оздоровниці, координує її з 12-ма вожатими. Вихователів для дітей запрошують здібних студентів, співпрацюючи зі студентськими профкомами Дрогобицького державного педуніверситету, Львівського Франкового університету, «Львівської політехніки».

До успішної діяльності НОТ «Політехнік-2» з року в рік докладається ректорат університету в особі ректора Юрія  Ярославовича Бобала, першого проректора Олега  Михайловича Матвійківа, проректора Василя Івановича Лемішовського, профкомів університету, які виділяють кошти на оновлення спортивного обладнанння.

Вишенькою на цьому привабливому торті, є, окрім добре обладнаного укриття, мирні дрони, що працюють тут у вельми  благородних цілях: батьки можуть переконуватися наочно, що їх чада у безпеці через картинку, що надсилається їм при необхідності чи їх певній стурбованості.

Що не менш важливо, діти отримують в оздоровниці збалансоване, екологічно чисте вітамінне харчування, дихають свіжим гірським повітрям. Тільки, на жаль далекі сирени нагадують про війну в країні, додаючи ще більшої важливості такій безпеці та реабілітації наших дітей в цій оздоровниці.

У третю й четверту зміни відпочиватимуть тут переважно діти освітян «Львівської політехніки», інших вишів, освітян краю та України.

Нехай все й надалі вдається цій добросовісній команді під керівництвом Володимира Білодіда й під опікою одного з кращих державних вищих навчальних закладів України та освітянської профспілки.

Ольга Лобарчук, Львів 

 

Схожі публікації


Догори