«Політехнік-2» – це класно!

Добігає кінця оздоровче літо – 2016. У Львівських Карпатах свою високу марку – сертифікат найвищої державної категорії якості офіційно здобув не так давно – і цьогоріч підтвердив навчально-оздоровчий табір «Політехнік-2», який уже 5 років очолює Володимир Петрович Білодід.

Профспілки продовжують всебічно опікуватись дитячим відпочинком та оздоровленням спілчан. Тож на початку серпня напрацюваннями дитячої оздоровниці у Славську зацікавилися працівники Об’єднання профспілок Львівщини Лариса Акімова, довірений лікар Галина Бистрова, профлідер обласної освітянської організації профспілки Марія Яцейко та завідувач фінансовим відділом цієї обласної галузевої Ганна Березовська.

Галина Євгенівна не без щирого вдоволення наголосила: попередньому керівництву табору та ректоратові національного університету «Львівська політехніка» ми подали чималий список зауважень і пропозицій. Він не лише успішно виконаний новим керівником п. Білодідом, але й у цей непростий час перевиконаний. Все в ідеальному порядку – від документації до проведення конкретних робіт з ремонту корпусів і території. На кухні – бактерицидна лампа, фільтри для води, а, головне, сумлінні і високофахові кухарі, які вміють дотримуватися сангігієнічних вимог на найвищому рівні.

У таборі працює один з кращих в регіоні лікар, забезпечуються фізпроцедури. Оскільки в таборі, завдяки стилю роботи керівника і колективу, зокрема, активності молодих креативних вихователів та вожатих – студентів Дрогобицького педуніверситету, панує культ здорового способу життя, жоден з вихованців не потрапляє під час відпочинку  в медізолятор.

На території табору – кілька ігрових та спортивних майданчиків, ставок для рибалки, море клумб і квітів. Щодня – цікаві змагання. Традиційним став конкурс на кращого юного підприємця за участі успішних в краї бізнесменів, податківців, фінансистів, проводяться для дітей екскурсії  рідним краєм.

Звернули увагу гості й на те, що око директора не пропускає жодних деталей і «дрібниць» у перебуванні тут дітей. Коли один з вихованців розмовляв з дорослими, не виймаючи рук з кишень, отримав тут же ненав’язливий урок етики. Відпочинок в таборі має оновити душу і тіло дитини, долучитися до підготовки її для життя і праці за партою, додати знань і друзів, переконаний Володимир Петрович.

Марії Яцейко приємно було відзначити цілий комплекс оригінальних культурно-просвітницьких і матеріальних заходів, якими відзначається ця галузева оздоровниця. Освітяни не випадково забронювали цьогоріч в «Політехніку - 2» в мальовничих Карпатах чотири оздоровчі зміни з п'яти літніх. Тривалість кожної – 12 днів. Загальна вартість путівки – 2730 грн, яку здешевлює освітянська професійна громадська організація, не менше 30 відсотків, завдяки прийнятій обласною і її низовими організаціями програмі оздоровлення спілчан та їх дітей.

Серед 660 школярів, які побували тут цьогоріч, понад сотня – діти освітян. Найактивнішими серед її структурних підроздлів в оздоровленні дітей у гірському таборі Львівської політехніки став Залізничний, Личаківський, Франківський, Шевченківський райони Львова, районні організації Кам'янко-Бузеччини, Жовківщини, Городоччини, Пустомитівщини, Яворівщини, Сокальщини та профком ЛЛТУ.

Оскільки цей навчально-оздоровчий табір працює цілорічно, то після школярів готується прийняти на оздоровлення юних спортсменів з ФК «Карпати», групу капеланів – теж на навчання і відпочинок, сім'ї спілчан освітян та інших галузей.

 Подбали цьогоріч про відпочинок та оздоровлення дітей також профспілка медиків, агропромислового комплексу, споживчої кооперації, вугільників, «Укрпошти» та «Укртелекому».

Лариса Акімова, 

завідувачка відділом культурно-просвітницької роботи Об’єднання профспілок Львівщини

0

Схожі публікації


Догори