Перший правовий урок 2015 року

Перший правовий урок 2015 рокуУ Львівській обласній організації Профспілки працівників освіти і науки України впродовж багатьох років актив збирається на навчання під час постійно діючого семінару, який має свій врегульований графік. У третій декаді січня голови міських, районних профорганізацій зібралися на дострокове навчання.

Як сказала обласний профлідер Марія Яцейко, до цього спонукали зміни в освітянських законах, загальний аналіз яких вона зробила. Цьому передувала робота профспілкових юристів, діалоги з керівниками профільного департаменту облдержадміністрації, вироблення спільної позиції з роботодавцем на збереження рівня зарплат і доплат освітянам. Це важливий мотиваційний момент профспілкового членства.

Відбулися кількагодинні діалоги присутніх із завідувачем відділу соціально-економічного захисту та зарплати обласної організації профспілки Мар’яном Калиним з приводу правових нюансів децентралізації бюджетних відносин та Закону України «Про державний бюджет на 2015 рік», змін до Бюджетного та Податкового Кодексу.

На зміну так званій «контрольній цифрі» коштів на освіту, яка затверджувалася сесіями місцевої законодавчої влади, тепер, у зв’язку з децентралізацією коштів, передбачається освітня субвенція з державного і місцевого бюджетів на здобуття середньої освіти, на поточні витрати загальноосвітньої школи – зарплатню, оплату енергоносіїв, шкільні відділення навчально-виховних закладів.

Відповідь на питання щодо джерел фінансування харчування дітей початкових класів, то їх правові підстави шукають в Законі про охорону дитинства й материнства і не дозволяють «запускати руку» в освітянську субвенцію.

На загал, сьогодні у зв’язку зі змінами до 4-ох базових освітянських законів - ст.ст. 12, 14, 25, 35, 36, 41 «Закону про освіту», ст. ст. 16, 35 « Про дошкільну освіту», ст. ст. 11,21, 37 «Про загальну середню освіту», ст. ст. 9,14, 20, 21, 26 «Про позашкільну освіту» профлідерам необхідно володіти відповідною інформацією для проведення громадського контролю за дотримання норм закону і соціального захисту своїх спілчан в цих умовах.

Невиплата зарплати понад місяць, сказав у своєму виступі перед аудиторією правовий інспектор профспілки освітян Мирон Малярчин, є приводом до накладання інспекцією праці штрафу на роботодавця в трикратному розмірі мінімальної зарплати з власної кишені і приводом для профспілки в ініціюванні трудового спору. За прийняття на роботу без трудового договору – штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат, а це близько 30 тисяч гривень.

Пенсійне забезпечення вчителів залишається при стажі 25 років. Перехідниий період для призначення пенсії жінкам при страховому стажі 30 років і 55- річному віці, з відповідним додавнням по шість місяців, продовжено до 2022 року.

Голови Золочівської та Жовківської районної організації галузевої профспілки Людмила Бохна та Ірина Бродик внесли пропозицію врегулювати на рівні регіональної Угоди питання оплати за завідування кабінетами, щоб виключити превуалювання суб’єктивних моментів та особистих уподобань керівника.

Вся важлива інформація, наголосила Марія Григорівна, яка надсилається електронною поштою в низові організації, повинна бути найширше оприлюднена: головами профкомів на п’ятихвилинках у школах, дитсадках, розміщена на «Дошках профінфому» чи у так званих «Профспілкових кутках».

Голова Франківської районної організації галузевої профспілки Львова Ярослава Гапонюк сказала, що проводить своєрідний рейдовий похід у свої первинки, щоб переконатися, чи інформація про роботу загалом і соціальні кроки галузевої профспілки доводиться до пересічних спілчан. Це дає свій результат.

Голова Дрогобицької міської організації Олег Гук, Дрогобицької районної Ольга Грицик, Самбірської районної Ірина Цуприк поінформували про свої поточні проблеми, зокрема ті, що потребують втручання обласної організації, її профлідера і юристів.

Ольга Лобарчук, Львів

Схожі публікації


Догори