Педагоги збагачувалися досвідом і відпочивали

Горохівська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України, що на Волині, традиційно щоліта організовує змістовний відпочинок для своїх спілчан.

Цьогоріч влітку для учасників конкурсу «Шукаємо молоді педагогічні таланти» та для учасників конкурсу «Вчитель року» було організовано безкоштовну екскурсійну поїздку у стародавнє місто Львів, де педагоги побачили і почули чимало цікавого.

Для профспілкового активу, було організовано одноденну екскурсійну поїздку в м. Тернопіль, де відбулася зустріч із головою Тернопільської обласної організації Профспілки Людмилою Мокей.

Спілкуючись, педагоги обмінювалися досвідом профспілкової роботи, обговорювали соціальні проблеми спілчан Волині та Тернопільщини. Колеги вдячні Людмилі Мокей за організовану екскурсію по чудовому місту Тернопіль.

Горохівчани також відвідали величний Марійський центр Західного Поділля – Зарваницю. Педагоги поклонилися і помолилися найціннішому скарбу – чудотворній іконі Зарваницької Божої Матері – однієї з найдавніших в Україні, яка в різні часи лихоліть і в хвилини радості прикривала своїм омофором душі далеких предків і нинішніх поколінь.

Вразила своєю духовністю панорама монументального мистецтва на околиці Зарваниці: це і величний собор Зарваницької Божої Матері, архітектурна композиція імені Матері божої Зарваницької, чотириярусна дзвіниця, надбрамна церква Благовіщення, бювет, що тече із цілющого джерела, великий майдан, різнобарв'я квітів та Хресна дорога, каплиця на джерелі Святої Анни.

А директори шкіл, вчителі три дні відпочивали у Закарпатській області. Спочатку освітяни покупались у басейні санаторію «Молдова» у Трускавці, милувались прекрасними краєвидами гір. Своїм колоритом, архітектурними пам'ятками  вразило місто  Ужгород – столиця Закарпаття.

Екскурсанти відвідали замок Шинборгів, Чинадієво, замок Паланок у Мукачево,  посмакували закарпатським вином, оздоровлювалися у термальних водах м. Берегово.

Також у цьому році 24 члени профспілки відпочивали і поправляли  своє здоров’я,  у санаторіях Волині: «Лісова пісня» та «Пролісок» матерій дитини у с. Гремляче,  санаторії «Хмільник» та пансіонаті «Пролісок» у Трускавці.

На базі оздоровчого позаміського табору «Супутник», що знаходиться в мальовничому куточку Волині, поблизу озера Світязь,   відпочивало   37 дітей членів нашої профспілки та 70 працівників освіти.  Педагоги  мали можливість три дні насолоджуватись красою   озера, купатися, дихати чистим повітрям.

У червні цього року колектив «Освітянка» взяв участь у 6-му фестивалі «Поліський краю дорогий» у с. Горбаків Рівненської області, присвяченому пам’яті нашого земляка Степана Кривенького, автора знаменитої пісні «Волинь моя»  та композиторів Рівненщини.

Педагоги одночасно відпочивали і насолоджувались мистецтвом.

 

Горохівська районна організація Профспілки, Волинська область  

0

Схожі публікації


Догори