Колеги із Польщі – на Львівщині

Ділові та дружні контакти між освітянською профспілкою Дольносльонзского воєводства Польщі та Львівською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України тривають понад 10 років.

В останні роки ці дружні зв’язки перейшли на рівень міських і районних організацій. Цьогоріч районні профорганізації Залізничного, Шевченківського районів Львова зустрічали своїх польських колег.

Делегація з 22 освітян на чолі з Елізабет Новаковскою – працівників дошкілля, шкіл, коледжів та вищої школи з Дольносльонзскої Ґури побувала з дружнім та діловим візитом у Трускавецькій міській організації, яку очолює Марія Заміщак.

Це місто багатьом з гостей було вже знайоме через відпочинок в освітянському профспілковому пансіонаті «Пролісок». Цього разу попросили показати їм дошкільну установу, тим паче, що візит у часі співпав з Днем захисту дітей. Польські колеги залюбки брали участь в конкурсах, святковому концерті в ДНЗ «Теремок», який їм презентували господарі. Українські колеги показали відеофільм, як виховують у своїх малят через гру засади здорового способу життя.

Захопила гостей активність дітей на свіжому повітрі в усі пори року, особливо взимку, коли ліплять сніговиків і розмальовують їх кожен на свій смак. Так, казали, робитимемо й у себе. Призналися, що побачили неочікувано високий фаховий рівень педагогів-вихователів, їх творчий потенціал.

Подарували дітям мішок іграшок та солодощів. Польська делегація відвідала музей міста, джерела легендарної «Нафтусі» та «Юзефи», відпочила біля міського бювету і запросила трускавецьких освітян до себе з візитом.

Ольга Лобарчук, Львів 

Схожі публікації


Догори