Молодь у профспілці: цікаво, вигідно, надійно

Від того, яку позицію займає профспілка по відношенню до молодих фахівців, залежить успіх в процесі їх адаптації входження в колектив. Коли хлопець або дівчина уперше переступають поріг установи в якості працівника, вони ще погано уявляють собі систему трудових взаємовідносин. Важливо, щоб молодий працівник, прийшовши на перше робоче місце, знав про колективний договір, робочий час, техніку безпеки, заробітну плату і інші гарантії. І саме профспілка стає для них незамінним провідником в правовому полі.

Профспілкова організація Маріупольської загальноосвітньої школи № 52 проводить системну роботу з молоддю школи.

Робота побудована таким чином, що будь-який захід  відповідає Статуту профспілки працівників освіти і науки України і інтересам молоді. Усі форми і методи роботи «первинки» спрямовані, передусім, на підвищення інтересу молодих людей до профспілки, забезпечення їх інформацією про мету, можливості і конкретні справи нашої профспілкової організації. Основний упор, зроблений нами, – на об'єднання молодих членів профспілки, просвіту і навчання, а також рішення соціально значимих, трудових проблем і питань.

Наша «первинка» – це стабільний, дружний колектив однодумців, в якому об'єдналися 124   члена профспілки, молодь у віці до 35 років складає 30 % працюючих, а це, майже,  30 членів первинної профспілкової організації.

Наша профспілка об'єднує ініціативну, творчу, перспективну і цілеспрямовану молодь, для якої слово «профспілка» не пустий звук, а потужна і серйозна організація. Залучаючи молодих педагогів і співробітників до Профспілки, ми намагаємося стимулювати їх соціальну активність, створюємо умови до швидкого впровадження їх в профспілковий рух. Так, у складі  комісій профспілкового комітету працюють молоді, креативні представники нашої школи.

Інформаційні матеріали «Що зробила профспілка для тебе і твоїх колег», "Що може запропонувати своїм членам організація, в яку  щомісячно перераховують 1% від зарплати"? – важливі елементи в роботі на початковому етапі з молодими кадрами з мотивації їх профспілкового членства.

«Навіщо молоді профспілка?» – говорили на агітаційному майданчику «PROдвинь PROфсоюз».

Традиційно наші молоді працівники – активні учасники усіх заходів, акцій і конкурсів не лише шкільного, але і районного, міського рівнів. Участь в заходах дозволяє молодим членам профспілки реалізувати власний потенціал, проявляти життєву активність, а також сприяє залученню до профспілкової діяльності, зміцненню позитивного іміджу профспілки. Нами системно проводиться робота з дітьми та родинами наших працівників, організовуються спільні виїзди на природу, професійні і тематичні свята, традиційними стали вітання з Днем народження і ювілеями, в Спартакіаді, у фестивалі художньої самодіяльності «Таланти твої, Україно» в «Гуморині». 

Наша профспілкова молодь активно заявляє про себе! Вони – головне джерело ініціатив, нових ідей і перетворень! За ними – майбутнє нашої Профспілки!

Віталій Дейнєс, 

в.о. голови Центральної м .Маріуполя районної організації Профспілки 

Схожі публікації


Догори