Навчання активу – запорука зміцнення профспілок

У сучасних умовах для успішного здійснення своїх функцій профспілкові лідери повинні добре розумітись у питаннях нормування праці, обчислення заробітної плати, охорони праці, знати основи трудового законодавства тощо. Для цього їх необхідно озброювати відповідними знаннями, своєчасно та об’єктивно інформувати про проблеми, вирішенням яких займається Профспілка.

Саме реалізації цих завдань сприяв семінар-тренінг для голів первинних профорганізацій закладів дошкільної освіти м. Первомайська «Трудові відносини в умовах реформування освітньої галузі», який відбувся 5.02.2020 на базі ДНЗ №1 «Ластівка».

У підготовці до заходу використані матеріали, надані обкомом Профспілки та Арбузинською районною організацією Профспілки працівників освіти і науки України.

У ході семінару профлідерам були запропоновані тести на знання КЗпП України, ситуативні відео та проблемні завдання. Під час інформаційної частини навчання голови первинок більш детально ознайомилися із проєктом Закону України «Про працю» (№ 2708 від 27.12.2019).

Учасники заходу попрацювали активно та результативно, відзначаючи актуальність питань, що розглядалися.

Ірина Сисоєва, голова Первомайської міської 

організації Профспілки, Миколаївська область

Схожі публікації


Догори