Зустріч Чернігівських профспілковців із нардепом та представниками Дмитрівської громади

Наприкінці червня за ініціативою Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України відбулася конструктивна зустріч голови обласної організації Т.А. Матвеєвої, юрисконсульта обкому О.В. Лугини з представниками Дмитрівської громади щодо виплати та нарахування відпускних освітянам.

На зустріч була запрошена Л.О. Жукова – заступник директора Департаменту фінансів Чернігівської ОДА.

У зустрічі взяли участь А.Г. Гунько – народний депутат Верховної Ради України, В.Б. Бойко – голова Дмитрівської селищної ради, А.П. Бондар – начальник відділу освіти.

У ході зустрічі було обговорено низку питань, які стосуються освітньої субвенції на оплату праці педагогічних працівників, зміни у формулі розподілу, правових  відносин з працівниками освіти у громадах.

Профспілкова сторона звернула особливу увагу на законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питань формування прожиткового мінімуму та створення передумов для його підвищення» №3515, прийнятого у першому читанні 2.06.2021 р., щодо неприпустимості прийняття зазначеного законопроекту, як такого, що значно звужує права працівників, зокрема педагогічних і науково-педагогічних.

На момент проведення зустрічі обласна організація отримала відповіді на свої звернення щодо цього законопроекту від Б.В. Приходька – народного депутата від Чернігівської області та Г.М. Третьякової – Голови Комітету з питань соціальної політики  та захисту прав ветеранів.

У відповіді йдеться мова про те, що наразі відбувається формування персонального складу робочої групи та збір пропозицій і поправок суб’єктів права  законодавчої ініціативи до проекту закону для їх опрацювання.

Народні депутати  України – члени комітету ознайомлені з зверненням Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України з метою його можливого використання у законопроектній роботі.

Діалог відбувся. Маємо надію на краще.

Чернігівська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори