Форум «Освіта Чернігівщини-30»

Напередодні 30-річчя Незалежності України у обласному палаці дітей та юнацтва зібрався педагогічний загал Чернігівщини на щорічну конференцію. Традиційні серпневі зібрання освітян – це особлива подія в житті всіх. На них окреслюються орієнтири нового навчального року, які загалом задають тон розвитку галузі у найближчій перспективі.

Участь у святковому заході взяли перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш, голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус, начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький, голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Тетяна Матвеєва

Присутні мали можливість переглянути відеоматеріали «Україна 30: освіта і наука», в яких представлено найяскравіші моменти становлення української освіти і науки за роки незалежності.

В’ячеслав Чаус, голова Чернігівської обласної державної адміністрації, Ніна Лемеш, перший заступник голови Чернігівської обласної ради, привітали присутніх та всю педагогічну спільноту області з 30-тою річницею незалежності України, подякували за професіоналізм та нагородили почесними грамотами і подяками Чернігівської обласної державної адміністрації та Чернігівської обласної ради педагогічних та науково-педагогічних працівників за сумлінну творчу працю, успіхи у справі навчання і виховання молодого покоління.

Кульмінацією заходу стало нагородження цінними подарунками 12 вчителів, викладачів та 12 представників учнівської, студентської молоді, які причетні до творення позитивного іміджу Чернігівщини, за участі голови Чернігівської облдержадміністрації та першого заступника голови Чернігівської обласної ради. 

 

Чернігівська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори