Перший LEAD camp для профспілкової молоді ЛНУ імені Івана Франка

21-24 серпня 2021 року відбувся перший літній табір студентського лідерства «LEAD camp», організований Профкомом студентів Львівського національного університету імені Івана Франка.

Участь у заході взяли практикуючі голови та члени профбюро студентів з різних факультетів, гості з інших університетів та ті, хто мали на меті розвинути свої лідерські якості. Загалом 47 учасників з усієї країни зібралися у затишному Спортивно-оздоровчому таборі «Карпати», що у с. Чинадієво, Закарпатська область.

Програма літнього табору була дуже насиченою і різноплановою. Відкрив табір голова Первинної профспілкової організації студентів Університету Микола Спересенко, який розповів про діяльність профспілкової організації студентів, перспективи розширення профспілкового руху в університетській спільноті та надихнув учасників табору на активне навчання.

Далі робота продовжилася у форматі воркшопів, майстер-класів та тренінгів від профспілкових лідерів університету, запрошених спікерів та колег з інших університетів країни.

Катерина Анісова розповіла учасникам про міжнародні програми обміну. Олексій Каленіченко провів воркшоп на тему «Особистий імідж лідера. Формування унікального стилю. Трансляція іміджу організації через імідж лідера».

Ангеліна Бережненко провела лекцію на тему медіа. Учасникам також були запропоновані дискусії, ігри, які розвивали роботу у команді, від Миколи Спересенка та Уляни Дрогомирецької. Додатково учасники табору мали можливість відвідати екскурсію на гору Гимбу, водоспад Шипіт та замок Шенборна.

У підсумку учасники отримали не лише сертифікат з лідерства та подарунки від Профспілки працівників освіти і науки України, а й незабутні враження і корисні знайомства, і що найголовніше – нові знання.

 

Довідоково

Перший табір лідерства організувала Первинна профспілкова організація студентів Львівського національного університету імені Івана Франка у партнерстві з Студентським урядом Університету.


Відгуки про табір


«Особисто для мене, LEAD camp – це перша сходинка мого шляху-навчання в ЛНУ, можливість познайомитися з обраним вишем зсередини, адже фундаментом університету є люди, які в ньому навчаються та працюють. Ось саме завдяки цьому кемпу я познайомилася з багатьма цікавими людьми, кожен із яких поділився зі мною частиною свого досвіду, навчив та надихнув».

Олександра Іващенко

 


«LEAD camp для мене – це море нових вражень, радісних та смішних моментів, які не тільки розбавили мої будні до нього, але й стали вагомими у ряді найкращих митей цього літа. Табір став ковтком натхнення. Тут я познайомилася з крутезними людьми і дізналась багато нового та цікавого про командну роботу та лідерство. Це час, який я хочу закріпити у полароїді на стіні біля ліжка, обрамлений блиском яскравої гірлянди».

Марічка Тацинець


«У цьому таборі я нарешті зустріла людей з ЛНУ, які справді чимось цікавляться та горять, які організовують круті події, є розумними, цікавими і, при цьому ще й двіжовими! Бо, чесно кажучи, за рік дистанційки на першому курсі знайти таких людей було досить важко. Не знаю, здається мені чи ні, але я стала впевненішою в собі, вільніше почуваю себе перед публікою. І усе це завдяки нашим іграм та тренінгам, як на мене, адже коли тобі потрібно зімпровізувати та придумати історію по смайлах на ходу або ж розповісти про себе кумедну історію без жодної підготовки, усі страхи кудись миттю зникають. А ще мушу зазначити, що усі лекції та тренінги були надзвичайно насиченими та інформативними. І, хоч я і спала по 2-3 години, від них мені не хотілося засинати! До речі, мені також сподобалася їжа від спонсорів Видно, що вони душу вклали у нас. Як і наші організатори!».

Софія Шайда


«Все пройшло дійсно на дуже хорошому рівні, кожна деталь була продумана до дрібниць, організатори зробили велику роботу. Відчувала себе частинкою великої, дружньої сім’ї ЛНУ».

Марія Олексюк 

Схожі публікації


Догори