Інтернаціонал Освіти виступає проти введення обмежень в Інтернеті

Інтернаціонал Освіти виступає проти введення обмежень в ІнтернетіПроект договору, який буде винесено на голосування на Всесвітній телекомунікаційній конференції (WCIT), матиме серйозні наслідки для учителів, студентів, членів профспілок і громадян всього світу.

На конференції, що відбувається з 3 до 14 грудня у Дубаї, представники урядів розглянуть договір, що передбачає цілу низку змін в поточній організації роботи Інтернету. У разі прийняття документу, відкриється шлях для значного обмеження вільного спілкування в Інтернеті.

Пропозиції, висунуті телекомунікаційними корпораціями у взаємодії з країнами, де свобода в Інтернеті вже знаходиться під загрозою, серед яких Китай, Єгипет і Саудівська Аравія, передбачають серйозні обмеження на свободу об’єднання і свободу слова.

У разі його схвалення, договір не тільки дозволить Міжнародному союзу електрозв’язку (спеціалізованій установі ООН) стягувати з користувачів плату за такі послуги, як електронна пошта або скайп, а й дозволить урядам вводити обмеження або блокувати інформацію, поширювану через Інтернет.

Договір створить глобальний режим моніторингу Інтернет-комунікацій. Він містить, наприклад, вимогу, щоб користувачі, які відправляють і отримують інформацію, ідентифікували себе. Більше того, уряди отримають змогу закрити доступ до Інтернету у певних ситуаціях.

Інтернаціонал Освіти приєднується до Міжнародної конфедерації профспілок (МКП), закликаючи уряди в усьому світі відхилити ці пропозиції і підтримати новий відкритий процес у консультаціях з усіма зацікавленими сторонами.

Членські організації Інтернаціонал Освіти і Міжнародної конфедерації профспілок на національному рівні працюють із представниками урядів, щоб переконати їх відхилити ці пропозиції.

З цією метою МКП також проводить глобальну кампанію збору підписів під відповідною петицією на сайті www.change.org/netgrab.

«Якщо ми не будемо діяти, щоб запобігти введенню цих обмежень в Інтернеті, запропоновані зміни становитимуть загрозу нашій здатності спілкуватися зі своїми членами», – заявив Фред ван Левен, Генеральний секретар Інтернаціоналу Освіти.


«Тому важливо, щоб ми, профспілковці, відіграли активну роль у здійсненні тиску на уряди, щоб вони проголосували проти цієї пропозиції», – наголосив Генеральний секретар. І щоб не допустити введення тотального контролю в Інтернеті, закликав підписатися під петицією на сайті www.change.org/netgrab.

Міжнародний відділ ЦК Профспілки

(використано матеріал сайту Інтернаціоналу Освіти)

Схожі публікації


Догори