Представники профспілок з питань охорони праці проходять навчання і перевірку знань

17 жовтня 2017 року на базі Академії праці, соціальних відносин і туризму Федерації професійних спілок України розпочалося двотижневе навчання і перевірка знань технічних інспекторів праці та представників профспілок з питань охорони праці галузевихпрофспілок, територіальних об’єднань організацій профспілок.

Від Профспілки працівників освіти і науки України у навчанні беруть участь В.Ю. Миронов – завідувач організаційного відділу апарату ЦК Профспілки; С.С. Каракулов – юрисконсульт Донецького обласного комітету Профспілки; О.В. Пуляк – представник з питань хорони праці Кіровоградського обласного комітету Профспілки; М.В. Остапчук – голова Зборівської районної організації Профспілки Тернопільської області; І.Ф.Берестовий – завідувач відділу правового захисту та охорони праці Черкаського обласного комітету Профспілки.

Під час проведення навчання планується розглянути основні завдання профспілок щодо вдосконалення громадського контролю про додержання законодавства про охорону праці; форми і методи роботи представників профспілок з питань охорони праці; порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці; практику здійснення громадського контролю за дотриманням законодавства з охорони праці тощо. 

Навчатимуть та поділяться досвідом роботи досвідчені лектори Академії праці, соціальних відносин і туризм ФПУ, інспектори Державної служби України з питань праці, департаменту охороні праці ФПУ. 

27 жовтня 2017 року навчання завершиться іспитами та врученням відповідних посвідчень.

Відділ організаційної роботи

Схожі публікації


Догори