Перемогу зі змагань із волейболу виборола команда Черкаської області

Волейбол – це динамічна і дуже емоційна гра, яку люблять освітяни. Вона багата на різноманітне рухове утримування, високий темп ігрової діяльності, миттєву зміну швидкості руху, оволодіння спритністю і об’єднуючий командний дух.

20 жовтня 2019 року Всеукраїнські змагання з волейболу серед працівників освіти – членів Профспілки працівників освіти і науки України урочисто завершилися.

У змаганнях цьогоріч взяли участь понад 140 представників освітніх закладів – членів Профспілки із 13 регіонів України. Серед гравців 82 вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, 6 директорів та заступників директорів загальноосвітніх шкіл та ДЮСШ, 14 викладачів та доцентів закладів вищої освіти, 14 тренерів ДЮСШ, 9 працівників позашкільних закладів.

Після вітальних слів заступника Голови Профспілки Любові Гарбаренко, головного судді змагань Сергія Лемещука розпочалося офіційне нагородження з особистих досягнень кращих учасників змагань.

Так, членами Головної суддівської колегії визначені кращими гравцями у номінаціях:

  • «кращий гравець – догравальник» – Віталій Кучеренко (команда Одеської області) та Олександр Попп (команда Закарпатської області);

  • «кращий гравець – блокуючий»Олексій Букрєєв (команда Луганської області) та Олександр Дубовик (команда Черкаської області);

  • «кращий гравець – діагональний» – Олег Підгірний (команда Одеської області);

  • «кращий гравець – зв’язуючий» – Ніна Петренко (команда Луганської області);

  • «кращий гравець «Ліберо» – Василь Луканинець (команда Закарпатської області);

  • гравець MVP змагань – Богдан Артеменко (команда Черкаської області).

Дипломами за активну участь у змаганнях нагороджено команди Херсонської, Миколаївської, Полтавської, Житомирської, Дніпропетровської, Тернопільської, та Донецької областей.

 

VI місце у Всеукраїнських змаганнях з волейболу посіла команда Сумської області (капітан команди – Аліна Демідова).

 

V місце посіла команда міста Києва (капітан команди – Олександр Лупка).

 

ІV місце у команди Одеської області (капітан команди – Віталій Кучеренко).

ІІІ місце у Всеукраїнських змаганнях з волейболу здобула команда Луганської області (капітан команди – Олексій Букрєєв). Команду нагороджено кубком, дипломом, гравців – бронзовими медалями, а також грошовою премією у розмірі 5000 гривень.

ІІ місце у команди Закарпатської області (капітан команди – Василь Іванко). Команду нагороджено кубком, гравців – срібними медалями та грошовою премією у розмірі 6000 гривень.

 

І місце і спортивне золото виборола команда Черкаської області (капітан команди – Богдан Артеменко). Команду нагороджено кубком, дипломом, гравців – золотими медалями і грошовою премією у розмірі 7500 гривень.

Профспілка працівників освіти і науки України щиро дякує співорганізаторам та партнерам змагань – Федерації волейболу України, ЗОШ № 104, професійній суддівській колегії – за допомогу у проведенні змагань.

Вітаємо усіх призерів та переможців! Дякуємо за чудову та азартну гру!

 До нових зустрічей на спортивних майданчиках України!

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори