Тернопіль – Молодіжна столиця України-2020

Україна обрала свою Молодіжну Столицю 2020 року! Цей титул цього року отримало файне місто Тернопіль!

Цьогоріч Тернопіль показав неймовірну командну роботу міської влади й молоді та довів, що може з гордістю називатись найкомфортнішим містом для життя і розвитку молоді!

24 січня 2020 року Тернополю було урочисто передано звання Молодіжної столиці України.

Відзнаку було передано Головою Наглядової ради Конкурсу Олександр Ярема – Міському Голові Тернополя Сергій Надал.

Відтепер табличка-відзнака прикрашає фасад будівлі Міської ради на вулиці Листопадовій і підтверджує відкритість міської влади до молоді міста, визнану на загальнодержавному рівні!

Цього року на конкурс надійшло 48 заявок з 21 області, серед яких 11 – з обласних центрів і 22 – з міст обласного та районного значення. Серед учасників є 15 міст, які вже втретє змагалися за звання молодіжної столиці України: Буча, Вінниця, Одеса, Тернопіль, Харків, Охтирка, Нова Каховка, Івано-Франківськ, Острог, Переяслав, Славутич, Ужгород, Коростишів, Кременчук і Миколаїв.

Відкриттям цього року для конкурсу стали міста, чиї команди вперше наважилися взяти участь і поборотися за звання: Гуляйполе, Енергодар, Кривий Ріг, Марганець, Мелітополь, Мерефа, Первомайськ, Подільськ, Рогатин, Сарни, Славута, Тальне, Тростянець, Шпола, Яворів.

Нагадаємо, що починаючи з 2017 року національний конкурс «Молодіжна столиця України» проводиться в Україні щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання та розвитку молоді.

«Молодіжна столиця України» створена у контексті загальноєвропейського конкурсу «Європейська молодіжна столиця», який успішно реалізовується з 2008 року.

Ініціаторами конкурсу виступили Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України за підтримки Асоціації міст та Асоціації ОТГ України.

У 2018 році переможцем конкурсу став Львів, у 2019-му – Кам’янець-Подільський.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори