Поточна робота освітянської організації Профспілки

27 березня 2024 року Львівська обласна організація Профспілки зібрала на розширену ZOOM - нараду профспілковий актив області. 

На порядку денному були питання підготовки матеріалів до наступного засідання Ради. 

Завідувачка відділу організаційної та інформаційної роботи Галина Долішня докладно проаналізувала поточні завдання, що торкаються усіх напрямків роботи профспілкових організацій. Питання до розгляду на засіданні Ради – «Про дотримання територіальними і первинними профспілковими організаціями Статутних норм із виконання рішень профспілкових органів з метою збереження цілісності організацій в умовах воєнного стану».

Марія Яцейко, голова обласної Профспілки, поінформувала профактив про участь у засіданні Президії Центрального комітету Профспілки, завдання Профспілки та підготовку до проведення чергової звітно-виборної кампанії у воєнних умовах.

Юрисконсульт Василь Корчинський привернув увагу слухачів до законопроєкту «Про внесення змін до деяких законів України щодо фінансування здобуття вищої освіти та надання державної цільової підтримки її здобувачам» за № 10399, що хвилює не лише працівників закладів вищої освіти, але й батьківську громадськість.

Про відпустки без збереження заробітної плати та оцифрування трудових книжок докладно розповіла юрисконсульт Мар’яна Щедрик.

Питання оздоровлення членів профспілки протягом року та їх дітей у літній канікулярний час «Літо - 2024»,зокрема в НОТ «Славсько-2»  і роль профспілкових організацій у цьому, доповіла Ганна Березовська – завідувачка відділу фінансової роботи.

З питань атестації педагогічних працівників та роль і вплив Профспілки на її проведення виступив Мар’ян Калин, заступник голови Львівської обласної організації Профспілки. Важливу роль у врегулюванні колізії щодо атестації окремих категорій педагогічних працівників відіграв спільний лист Департаменту освіти і науки Львівської ЛОДА та Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України «Щодо присвоєння та збереження педагогічних звань» від 25.03.2024 року,№02-08/654.  Особливу увагу профактиву М. Калин привернув також до питань розподілу освітньої субвенції та активну участь профспілкових організацій у цьому.

Питання порядку денного викликали жваве обговорення.

 

Львівська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори