Профспілки – захисники наших прав

Профспілки – захисники наших правПрофспілковий урок на тему «Профспілки – захисники наших прав» для студентів Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту ім. Т. Шевченка 12 листопада 2012 року провів голова студентської профорганізації Андрій Заблоцький.

Мета заходу – сформувати у студентів уявлення про профспілку та її діяльність, ознайомити з основами міжнародного та українського законодавства щодо особливостей регулювання праці дітей та молоді, а також закласти активну життєву позицію стосовно дотримання законності і прав людини.

Урок проведено у формі семінару. У ході заняття студенти дізналися про виникнення профспілок, історію становлення профспілкового руху в Україні, її організаційну побудову та функції, ознайомилися з основними завданнями профспілок на сьогоднішній день.

Андрій Заблоцький дав відповіді на багато запитань, що цікавили студентів, залучив їх до жвавої дискусії.

Під час розмови студенти сформували висновок уроку-семінару: саме профспілки мають захищати наші трудові й соціально-економічні права та інтереси; молоді потрібно обирати активну позицію, тому що тільки від нас самих залежить, якою буде наша профспілка, які вона виконуватиме функції і наскільки ефективно впливатиме на поліпшення нашого життя.


Прес служба Тернопільської обласної організації Профспілки


Профспілки – захисники наших правПрофспілки – захисники наших прав

Схожі публікації


Догори