З турботою про здоров’я освітянок

З турботою про здоров’я освітянокГорохівська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України дбає не лише про захист прав педагогів краю, але й про здоров’я освітян.

Так, із 23.03.2015 року до 27.03.2015 року, у зручний для освітян час – весняні канікули, спілчани Горохівської районної організації Профспілки віком від 40-а років, не їдучи до обласного центру, мали можливість безкоштовно обстежитися на виявлення захворювання молочних залоз та дізнатися про вирішальні чинники у запобіганні раку грудей у жінок.

За мамографом на колесах голова райкому Профспілки Євгенія Карп’як звернулася до головного лікаря Волинського онкологічного диспансеру Ореста Петровича Андрусенка. Він знову був невідмовний у підтриманні цієї хорошої справи, яку ініціює профспілкова організація раз у два роки. Розуміє, що не кожна жінка може вишукати час і кошти, щоб пройти обстеження у кваліфікованих спеціалістів.

Упродовж тижня переїзна машина з обстежувальним апаратом працювала у трьох населених пунктах на території навчальних закладів: м. Горохів, с. Шклінь, м. Берестечко.

Послугами мамографа скористалися приблизно 300 працівників галузі і перевірили стан свого здоров’я, і консультацію отримали.

Доброю новиною є те, що в оглянутих освітянок не виявлено ракових захворювань. Окремим жінкам, із незначними змінами, рекомендовано пройти детальніше обстеження з метою профілактики й лікування цього захворювання.

Горохівська районна організація Профспілки,
Волинська область


З турботою про здоров’я освітянокЗ турботою про здоров’я освітянок

Схожі публікації


Догори