Новообрані лідери профспілкових організацій згуртовують спілчан

Канікули – для учнів. Профактив, а головне новообрані лідери профспілки освіти територіальних громад працюють, що дуже важливо над згутруванням своїх спілчан.

«Організовуємо активістам, спілчанам, профлідерам первинок і керівникам закладів освіти  пізнавальні поїздки краєм, щоб змогли поділитися своїми надбаннями і проблемами, потішитися один одним»,– каже голова територіальної організації профспілки працівників освіти і науки України Пустомитівської міської територіальної громади Надія Ярославівна Тураш, – «Самі теж чекаємо такого дружнього візиту до Закарпаття, який запропонувала нам обласна організація, яку очолює Марія Григорівна Яцейко».

Пустомитівська територіальна міська організація освітянської профспілки нараховує 13 первинок і 490 спілчан з 508-ми працівників, які працюють в цьому регіоні в освіті.

На думку пані Надії, резерв є, щоб попрацювати над членством. Всі «карти», думається, в її руках. Очолювала не одну каденцію первинну профспілкову відділу освіти, попрацювала під авторитетним керівництвом відомої освітянки і профлідера світлої пам’яті Мирослави Лісної. Добрий отримала гарт. Сама за фахом – педагог, психолог дошкільної освіти після закінчення Рівненського педуніверситету. Додає напівжартома – «професія  вічно молодих духом», що дуже важливо й для профспілкового лідера.

Цьогоріч – непоганий старт після карантинної перерви, адже виявили бажання поїхати на відпочинок на Чорноморське узбережжя в оздоровчий табір Рибаківки кілька дітей членів профспілки.

Вчителі планують відпочинок у профспілковій трускавецькій оздоровниці «Пролісок» на осінь під час курсової перепідготовки.  Працює організація і над різними стимулами мотивації членства, розповідає Надія Тураш, а головне – доводимо до відома ту інформацію, яка засвідчує активність і діяльність нашої обласної і галузевої профспілки на Всеукраїнському рівні.

Ольга Лобарчук, 

Львівська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори