Одеські студенти відзначили своє свято

Незважаючи на воєнні реалії сьогодення, на можливе вимкнення світла, в Одеській обласній організації Профспілки продовжено традицію урочистого відзначення Дня студента. Святковий захід відбувся 18 листопада 2022 року в Одеському будинку вчених.

З вітальним словом до найкращих та найуспішніших профспілкових активістів закладів вищої освіти Одещини звернулася голова Одеської обласної організації Профспілки Любов Корнійчук, яка висловила щирі сподівання, що професійні знання, здобуті у вишах,  креативні ідеї, розумні голови нашої молоді якнайближчим часом допоможуть швидко відбудувати країну після війни.

За активну участь у профспілковій роботі, розвиток студентського профспілкового руху та з нагоди святкування Дня студента 26 осіб нагороджено Почесними грамотами комітету Одеської обласної організації Профспілки та грошовими винагородами, а дівчата отримали ще й квіти.

Студентську молодь також привітав та подякував за велику волонтерську роботу заступник голови Одеської обласної організації Профспілки Дмитро Скрипніченко. А голова секції вищої школи комітету обласної організації Тетяна Корольова наголосила на надзвичайно важливій місії студентських профкомів у цей непростий час – допомозі і підтримці своїх спілчан.

Приємні враження та святковий настрій студентам подарував виступ інструментального тріо «Класік леді», а патріотично-піднесені емоції – голова Первинної профспілкової організації студентів Міжнародного гуманітарного університету Ніколас Учава, виконавши акапельно пісні «Червона калина» та «Горить, палає техніка ворожа», які всі дружно   і натхненно підспівували.

У якості подарунка від адміністрації Будинку вчених була організована екскурсія по залах  старовинного палацу і фотосесія. А по завершенні заходу всі учасники поспілкувалися разом у неформальній обстановці під час кава-брейку. 

Святкування Дня студентів вдалося, попри всі негаразди! Сподіваємося, що в наступному році воно пройде масштабніше та урочисто під мирним небом України.

 

Служба зв’язків з громадськістю та ЗМІ 

Одеської обласної організації Профспілки 

Схожі публікації


Догори