Осіннє засідання членів Європейського Комітету профспілок освіти

Нещодавно відбулося осіннє засідання членів Європейського Комітету профспілок освіти, на якому міжнародні колеги обговорили життєво важливі питання діяльності організації. 

Відкриваючи зустріч, Президент ЄКПО Ларрі Фланаган висловив солідарність ЄКПО з усіма колегами в зонах конфліктів і військових дій. 

Президент нагадав усім, що війна в Україні ще триває і підтримка країн залишається незмінною. Також, він відзначив Заяву Інтернаціоналу Освіти та Європейського Комітету профспілок освіти, що засуджує війну між Ізраїлем та Палестиною, та черговий заклик до припинення бомбардувань та вбивств цивільних осіб.

Велику увагу на порядку денному було приділено перегляду структури ЄКПО. Члени Комітету ЄКПО обговорили життєво важливі для майбутньої організації питання, що стосуються стратегічної ролі Комітету ЄКПО, а також ключового підходу ЄКПО до організації роботи в контексті зростаючих вимог членських організацій та загалом політичних та соціально економічних трансформацій, які відбуваються в сучасному світі.

Одним із пунктів порядку денного було обговорення продовження кампанії ЄКПО  «Зробимо викладання привабливим» #MakeTeachingAttractive у країнах Європи та відзначили активну участь організацій у поточній кампанії ЄКПО.

Комітет ЄКПО надав слово Катерині Малюті-Осауловій, завідувачці міжнародного відділу Профспілки працівників освіти та науки України, яка розповіла про розвиток ситуації в країні в умовах війни та її вплив на вчителів та викладачів та в цілому на сферу освіти в країні. Профспілка працівників освіти і науки України з початку війни постійно інформує членів комітету щодо поточної стану та потреб освітян в країні. 

Члени Комітету ЄКПО також висловили свою солідарність із італійськими колегами, які вийшли на загальнонаціональний страйк 17 листопада 2023 року, вимагаючи збільшення державного фінансування у секторах освіти та охорони здоров'я та організували кампанію медіа підтримки італійських профспілок. 

Завершуючи засідання європейський директор ЄКПО Сьюзан Флокен подякувала учасникам засідання за активну роботу протягом року у відстоюванні прав освітян у країнах Європи.

 

Міжнародний відділ ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори